MUSTELA
Mustela Koruması Yaz Aylarında Da Yanınızda Yaz ayları, açık havada geçirilen zamanın artmasıyla birlikte bol güneş ışığı sayesinde, D vitamini bakımından zengin bir dönem. 

Güneş ışığı bebek ve çocukların kemik gelişimi için büyük önem taşırken, hassas ciltlerinin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı korunması da bir o kadar önemli. Uzmanlar bebek ve çocukların ciltlerinin güneş ışınlarına karşı savunmasız olduğunu, güneş ışığına doğrudan maruz bırakılmamaları gerektiğini önemle vurguluyor. 


Bebeğinizinn cilt sağlığı için; park, bahçe ve evinizin balkonunda dahi zararlı UV ışınlarına izin vermeyin 450’den fazla ölçüm ve test* ile dermatolojik kontrol altında geliştirilen Mustela Güneş Serisi, güneşe karşı aşırı duyarlı ve toleransı düşük, çok kuru ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Yüksek etkili UVA/UVB filtresi ve SPF 50+ sayesinde bebek ve çocukların hassas cildini güneşin zararlı etkilerine karşı korur. 

Ayrıca kızılötesi ışınlarının sebep olabileceği ciltteki su kaybını da önler. Avokado Perseose bileşeni ile zararlı ultraviyole ışınlara karşı cilt bariyerini güçlendirmeye ve hücre yapısını korumaya yardımcı olur. Parfüm, alkol, paraben, fitalat ve fenoksietanol içermeyen Mustela Güneş Serisi, suya ve kuma karşı dayanıklıdır. 

Doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir. *Hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Etkili güneş koruması için öneriler Güneşe çıkmadan 30 dk önce Mustela Çok Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Losyonu’nu bolca uygulayınız, Güneşe maruz kalındığı sürece her iki saatte bir mutlaka tekrarlayınız, Göz çevresine uygulamayınız ve göz ile direkt temasından sakınınız, Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız, Bebek ve çocukları güneşin yoğun olduğu öğle saatlerinde (11:00-16:00 saatleri arası) güneşe çıkarmamaya özen gösteriniz, 

Doğrudann güneş ışınlarına maruz bırakmayınız, uygun giysiler ve şapka, gözlük gibi koruyucu aksesuarlarla güneşten koruyunuz, Korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra güneş koruyucu ürünü tekrar uygulayınız, Sadece plajda ve deniz kenarında değil; park, bahçe ve evizinin balkonunda da bu önlemleri almayı unutmayınız. 

Tavsiyee Edilen Tüketici Satış Fiyatları: Çok Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Losyonu 40 ml: 74,90 TL Çok Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Losyonu 100 ml: 139,90 TL Çok Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Losyonu 200 ml: 194,90 TL Güneş Sonrası Nemlendirici Sprey 125 ml: 109,90 TL 

MUSTELAA HAKKINDA Fransız Expanscience Laboratuvarları'nın Anne Bebek cilt bakım markası olan Mustela, 70 yıldır bebekler, çocuklar, anne adayları ve yeni anneler için cildin tüm ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi dermokozmetik ürünler geliştirmektedir.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hiç yorum yok:

Bu blogtaki yazılar, izinsiz kullanılamaz... Blogger tarafından desteklenmektedir.