TEREMEN

Teremen Ter azaltıcı sprey


Merhaba.


Sizinle biraz dertleşmek istiyorum. Aslında bir paylaşım da diye biliriz. Malum son günlerde
en güç hastalıklarının başında meme kanseri geliyor. Normalde böyle şeylerden konuşmak
kimsenin hoşuna gitmez ama konuşmayınca uzak kalmıyor. Neyse bu hastalığı atlatmış bir ablamız kız kardeşime kesinlikle koltuk altı ürünlerinden uzak durmasını tembihleyince oda benimle paylaştı.Çok fazla terleyen biri değilim ama mis kokmayı seviyorum. Stick ürünler vazgeçilmezim olmuştu.
Tabi bu uyarıları da göz önünde bulundurmak gerekli e ne yapalım bu arada katıldığım
#Sevinc&Nihanyeniyıl etkinliğinde tanıştım SGA kozmetik ter önleyici spreyden inanın bu kısa zaman da çok memnun kaldım. Teremen Ter azaltıcı ürün hem terlemeyi azaltıyor hemde kötü kokuların önüne geçiyor. Dermatolojik olarak test edilen ürün ayrıca İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde onaylanmış ve Sağlık Bakanlığı tarafından cilt ırıtasyon dan testinden geçmiştir.

İşler böyle olunca Elbette sağlıklı ve en az zararla kullanabileceğimiz ürünleri tercih
ediyorum. Teremen Ter azaltıcı spreyde bu ürünler arasında yer aldı. Yetkilileri tarafından da "Teremen Ter azaltıcı sprey kullanıldığı bölgede, kan basıncını ayarlıyor,aşırı kan basıncı oluşmasını engeller ve ısınma hissini azaltır. Ter kanallarının aşırı genişlemesini durdurup terin az ve sağlıklı bir şekilde vücuttan atılmasını sağlar. Teremen ter azaltıcı sprey Vücuttan çıkan teri mikro kapsüller emerek bakteri oluşumunu kötü kokuyu ve ıslaklığı giderir." sitesinde detaylı açıklaması bulunan ürün performansından ben çok memnun kaldım. Ayrıca Teremen ter azaltıcı sprey Türkiye de tek bay ve bayan ayrımı ter önleyici segmentinde dir. İnşallah hiç bir zaman kötü hastalıklarla sınanmayalım. Elimizden geldiğince doğal ürünler kullanıp doğal beslenmeye çalışalım. 

sevgiler
Kakule


3 yorum:

 1. Ah işte o sorun bende var ve bunu inceleyeceğim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben ufaktan sonuç almaya başladım inşallah güzel sonuçlar olursa bildiririm

   Sil
 2. Canım bende havaların ısınması ile yeni kullanmaya başladım. Oldukça memnunum şu an için ,biraz daha kullanıp blogumda paylaşacağım 😍

  YanıtlaSil

Bu blogtaki yazılar, izinsiz kullanılamaz... Blogger tarafından desteklenmektedir.