DohVinci’nin Yaratıcı Dünyası!

DohVinci’nin Yaratıcı Dünyası Artık Türkiye’de

Ünlü oyun hamuru markası Play-Doh’nun yaratıcısı Hasbro, devrim yaratacak yeni markası DohVinci’yi 4 Ağustos Salı günü Tuba Ünsal’ın katılımıyla gerçekleşen lansman toplantısında tanıttı.

Tasarladığı oyun ve oyuncaklarla her yaş grubunu eğlence ile buluşturan Hasbro, Türkiye’de satışa sunduğu yeni markası DohVinci’yi, 4 Ağustos Salı günü düzenlediği lansman ile tanıttı. Bebek Kitchenette’de yapılan basın lansmanında yaratıcılığa yepyeni ve özgürlükçü bir bakış açısı getiren, özel yapısı ile farklı yüzeylere üç boyutlu uygulanabilen DohVinci büyük bir keyifle ogrendik uyguladık ve çok keyif aldık. Lansmana katılan Tuba Ünsal ile keyifli bi sohbet eşliğinde geçen tanıtımda DohVinci’nin çocukların hayal gücünü nasıl geliştirdiğini uzun uzun konuştuk...  DohVinci’nin birbirinden farklı renkleriyle seçtiğimiz herhangi bir cam, ahşap ve porselen gibi farklı obje üzerine kendi tasarımlarımızı uyguladık. (benim kucuk adamlar elbette benim tasarımları begenmeyıp  sil bastan yaptılar.) Ayrıca DohVinci’nin tasarım setlerinden çıkan fotoğraf çerçevesi, takı ağacı gibi birbirinden farklı objeleri de renklendirerek Hasbro’nun yeni markasını buyuk bir keyifle denedik.

 
‘’ Türkiye’de bir ilk: DohVinci
1984 yılından beri Türkiye’de, küçükten büyüğe herkesi gülümsetmek için çalışan dünya oyuncak devi Hasbro, Türkiye’de bir ilk olan yeni ürünü DohVinci ile çocuklara hayallerini ifade etmenin üç boyutlu yolu ile tanıştırıyor. DohVinci Ağustos ayında Türkiye’de satışa sunulacak.
Çocuklara rengarenk bir hayal dünyasının ve sınırsız yaratıcılığın kapılarını açan DohVinci’yi tanıtmaktan ve Türkiye’de satışa sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Hasbro Türkiye Pazarlama Müdürü Caner Sandık şunları söyledi: “Öncelikle DohVinci’yi Türkiye ile buluşturmaktan çok mutluyuz. Bu yeni ürünümüz yaşattığı özel deneyim ile çocukların dünyalarında vazgeçilmez bir ürün olacak. Yaratıcılığın yanında el becerisi de sunan DohVinci ile çocuklar birçok yüzey üzerine tasarım yapma fırsatı bulacaklar” dedi. Sandık konuşmasında Hasbro olarak Türkiye oyuncak pazarı içinde önemli bir yere sahip olacak DohVinci’nin pazarda yepyeni bir kategori oluşturduğunun da altını çizdi.

DohVinci Hakkında
Özel tasarım aleti yardımıyla uygulanan DohVinci; yumuşak dokusu ve uygulandığı zemine tutunma özelliği sayesinde birçok yüzey üzerine tasarım yapma fırsatı sunuyor. Üstelik uygulandıktan sonra 24 saat içerisinde kuruyarak kalıcı bir şekil alıyor ve tasarım saklanabiliyor. DohVinci; tasarım setlerinden çıkan fotoğraf çerçevesi, takı ağacı gibi birbirinden farklı objelerin yanı sıra saksı, bardak, kalemlik, hatta dizüstü bilgisayarın dış yüzeyine bile uygulanabiliyor.’’


Gerçekten normal hamurdan farklı olarak biz buyukleri bile cezbeden tasarımları ile çocuklara yalnız veya aile ile paylaşılacak  uzun bir zaman dilimi sunan DohVinci kesinlikle deneyimlenmesi gereken bir kit çocukların hayal dünyasını zenginlestirirken zamanı kaliteli gecirmesini sağlayan bir oyun arkadaşı olacaktır.


 


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hiç yorum yok:

Bu blogtaki yazılar, izinsiz kullanılamaz... Blogger tarafından desteklenmektedir.