Çocuklarınız hep spor yapsın hem eğlensin !
Yaz geliyor, okullar kreşler tatile giriyor peki tatilde minikler ve çocuklar hem spor yapsın , hem eğlensin hem de bedensel zekaları gelişsin ister misiniz?
Nasıl mı?
İmaginariım çocuk olimpiyatları ile...Yazın ve sporun keyfini doyasıya yaşamak isteyen minikler için.
Imaginarium, açık havanın ve sporun tadını çıkarmak isteyen miniklere “Çocuk Olimpiyatları” konsepti ile hazırladığı ürünlerle spor ve keyif dolu bir yaz geçirme fırsatı sunuyor. Birbirinden eğlenceli açık hava sporları için tasarlanan ürünler, aynı zamanda bedensel zekâlarının da gelişmesine destek olacak.


Imaginarium ‘Çocuk Olimpiyatları’ konseptiyle hazırladığı yaz koleksiyonuyla, çocukların spor yaparken bir yandan da gelişimlerine destek olacak ürünler sunuyor. 


Güneşin ve açık havanın tadını çıkarmayı dört gözle bekleyen çocuklar, Imaginarium’un yaz için özel olarak hazırladığı oyuncaklarla azim, beceri veya nişancılıklarını test edebilecekleri tenis, basketbol, bowling, Bola Loca (top kapma oyunu), badminton veya futbol oynayabilecekler. 


Birbirinden eğlenceli tasarım ve renklere sahip ürünler sayesinde çocukların arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeleri, yeni bir ortama uyum sağlamaları ve kinestetik – bedensel zekalarını geliştirmeleri çok daha keyifli olacak. 


Detaylı bilgi ve daha fazlası  için lütfen siteyi ziyaret ediniz.
http://www.imaginarium.com.tr/
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hiç yorum yok:

Bu blogtaki yazılar, izinsiz kullanılamaz... Blogger tarafından desteklenmektedir.